About me

Hello!

img_0730Mam na imię Ewelina i jestem nauczycielką języka angielskiego w klasach 1 – 3 szkoły podstawowej, posiadam również doświadczenie w pracy w świetlicy szkolnej.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, zapraszam do lektury wywiadu, którego udzieliłam autorce bloga Polski na czasie –> Środa z Eweliną Kusiak

Ostatnio na moim blogu pojawiła się nowość – dzięki współpracy z nauczycielką języka niemieckiego zaczęłam opracowywać materiały również w języku niemieckim.

Tak więc Pomysły przy tablicy to gry i zabawy z języka angielskiego i niemieckiego, recenzje książek anglojęzycznych, ciekawej literatury pedagogicznej oraz gier, które możesz znaleźć w sklepach i wykorzystać podczas zajęć. Znajdziesz tu również przykłady prac plastycznych na każdą okazję.

Materiały, które umieszczam na swoim blogu powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich w domu oraz na swoich zajęciach. Nie są one przenaczone do użytku komercyjnego. Jeśli chcesz podzielić się moją pracą – udostępnij link do mojego bloga.

Zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem a także uwagami i spostrzeżeniami. Również do śledzenia mojego profilu na portalach społecznościowych.

 

2 thoughts on “About me

  1. Ze swojego niewielkiego na razie, ale już jednak doświadczenia, wiem, że świetlicę da się lubić. Przekonują mnie o tym dzieciaki ze świetlicy w szkole, w której pracuję. Kiedy po lekcjach pytają, „czy teraz już idą na świetlicę” i dostają potwierdzenie – następuje wybuch radości! To strasznie miłe wiedzieć, że dzieci mają się dobrze 🙂

    Liked by 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s