Valentine’s Day QR domino

Odliczamy czas do Walentynek! Został nam niecały miesiąc, więc najwyższa pora zakasać rękawy 😉 i porządnie zabrać się za wycinanie i laminowanie! Z myślą o wcześniejszych przygotowaniach dzisiaj podzielę się z Wami grą, po którą sięgam dość często przy wyprowadzaniu nowego słownictwa – QR domino w dwóch wersjach językowe: angielską i niemiecką. Pamiętając o najmłodszych uczniach przygotowałam również tradycyjną wersję tej gry.

grafika-do-wpiswo-01

Domino to jedna z tych zabaw, która kojarzy mi się z dzieciństwem. Jednak świat idzie do przodu i dziś dzieci mogą grać w tę grę z pomocą telefonów komórkowych. I pomyśleć, że kiedyś do szczęścia wystarczyły małe białe kostki z czarnymi kropeczkami … 😉

Moje QR domino w walentynkowej wersji ma 20 „kafelków”. Jak zwykle do zabawy będziemy potrzebować telefonu z aplikacją do odczytywania kodów QR. Przygotowałam dwie wersje językowe: angielską i niemiecką. 

Gra do pobrania tutaj/Download here –>QR domino Valentine’s Day English

reklama-do-wpisu-01

Gra do pobrania tutaj/Download here –> QR domino Valentinstag Deutsch

Dla młodszych dzieci mam jeszcze wersję bardziej przypominającą tradycyjną grę, czyli z samymi obrazkami. W tym zestawie znajdziecie 30 „kafelków”.  

Gra do pobrania tutaj/Download here — > domino Valentine’s Day

Walentynkowe domino to uzupełnienie moich materiałów na pierwsze lekcje związane ze świętem zakochanych. Moje flashcards i grę memory znajdziecie tutaj –> Valentine’s Day is coming

W następnym wpisie planuję podzielić się z Wami walentynkowym Double (mam nadzieję, że zdążę przygotować je w ciągu tygodnia 😉 )

A czy Walentynki goszczą na Waszych zajęciach? Dla mnie to będzie nowość i jestem bardzo ciekawa reakcji dzieci 🙂 

Advertisements

2 thoughts on “Valentine’s Day QR domino

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s